Tips om het nieuwe (volleybal)jaar goed te beginnen

De online-volleybal assistent trainer

06 Jan 2022

Tips om het nieuwe (volleybal)jaar goed te beginnen

Wil jij het jaar 2022 goed beginnen ondanks dat we nog niet de zaal in kunnen? Bekijk dan onze oefeningen die je thuis kunt doen. We hebben verschillende work-out oefeningen en baloefeningen. Dan ben je fit als we weer de zaal in mogen :-)

VolleybalXL in 2022

Team VolleybalXL deelt graag online oefeningen alsook blogs die boordevol met tips en kennis staan van experts uit de volleybalwereld. 

Bekijk onze thuisoefeningen


Voor trainersOok in 2022 helpt VolleybalXL je weer graag bij het bedenken van je volleybaloefeningen en het maken van trainingen. En dat willen we in 2022 nog beter doen. Naast nieuwe oefeningen en trainingen, breiden wij ons platform in 2022 ook uit met enkele nieuwe functionaliteiten, hier vertellen we je binnenkort meer over. Stay tuned!